Altın Kariyer Akademi olarak sizlere mesajımız;

Değerli Katılımcılarımız,

Gelişen ve ilerleyen toplum hayatımızda Teknoloji ürünleri ve uzantıları konular günden güne önem kazanmaktadır. Çağdaş toplumlarda olduğu gibi Türkiye’mizde de insanlarımızın donanımlı kılınması şarttır. Üretken ve gelişen ekonomilerde bu kaçınılmazdır.

Generic placeholder image

Güncel Teknolojiyi sizlerle buluşturuyoruz…

İlk Kilometre taşından bugüne ülkemiz insanlarına Teknolojiyi sevdirmek ve onları günümüz yakın Teknolojileri ile buluşturmak gayesi ile yola çıkan olan Altın Kariyer Akademi Yazılım ve donanım içeriği zengin uzaktan eğitim yelpazesine eklediği en güncel Teknoloji odaklı eğitimler ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile Katılımcılarına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Generic placeholder image

Altın Kariyer Akademi olarak, insanlarımızın geleceğe hazırlanması yolunda bilgi, birikim ve tecrübelerimizi katılımcılarımıza en iyi şekilde aktararak, davranış ve beceri boyutunda değişimi hedeflemesi ve tüm eğitim alanlarında Altın Kariyer Akademi’nin geliştirdiği eğitim yöntemleri ile süreci tamamlayarak toplumda hak ettiği yerde olmasına katkı sağlamak Altın Kariyer Akademi eğitim kurumlarının en temel görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün yaşamınız boyunca sizlere kariyer, bol kazanç, sağlık, başarı ve esenlikler diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

Generic placeholder image

Altın Kariyer Akademi olarak değerlerimiz;

Doğruluk, güvenilirlik, yasallık, mesleki sorumluluk, etik, yeterlilik gibi en temel prensipleri ilke edinmiştir. Ahlâk ölçütleri olarak tanımlayabileceğimiz bu prensiplerin her fert, grup, kurumsal yapıyı başarılı kılacağına inanırız. Başarının ancak bu değerler içerisinde ve ekip çalışması ile kazanılacağı kaçınılmazdır. Alanında uzman eğitimci kadromuzla gelişmelerin ve ihtiyaçların farkında olabilme, sürekli gelişime açık yapısıyla dünya standartlarında eğitimde yenileme kabiliyeti oluşturabilmeyi gaye ediniriz.

Beklentileri karşılayabilen bir yönetim anlayışı ile karar mekanizmaları oluşturabilme ve bununla birlikte verilen sözleri tutarak verdiğimiz hizmetlerde karşılıklı sinerjiden güç alırız.

Katılımcılarımızla birlikte, bu değerler etrafında, alanında uzman eğitimci kadromuzla uzmanlaşmış bilgiye doğru ilerleyeceğiz…

Generic placeholder image
making a banner process picture

Misyonumuz

Etkin ve donanımlı insanlar ile birlikte, insanlığın en büyük ihtiyacı olan eğitim ihtiyacını yer ve zaman kavramı olmaksızın, toplumun en çok ihtiyacı olan şeyi, yani bilgiyi; her bireyin hayatına fayda sağlayacak, onu dönüştürecek ve topluma yararlı bireyler oluşturmak için gönülden çalışmalar yapmak.

Vizyonumuz

Teknolojik çağın getirdikleriyle birlikte, online (uzaktan) eğitim konusunda insanların rahatça kendini geliştirebileceği, topluma faydalı olabileceği ve ülkeler nezdinde toplum eğitim seviyesini, öğrencinin dilediği yer ve zamanda kendi çalışma sistematiği doğrultusunda yükseltmek.

making a banner process picture

KURUCUMUZ

DR.HÜSEYİN ARIK

Eğitimci, İdareci, Akademisyen, Yazar ve Bürokrattır.

Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri fakültelerinden mezuniyetinin ardından, Harp Akademileri ve Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans eğitimini Eğitim Yönetimi Ve Planlama ana bilim dalında yapmıştır. Doktorasını ise İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih ana bilim dalında tamamlamıştır.

Kariyerinde, Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde görevlerde bulunan Dr. Hüseyin ARIK, Yurt Dışı Eğitim-Öğretim Genel Müdürlüğü (kurucu), Dış ilişkiler genel müdür ve yardımcılığı, Talim ve Terbiye Kurulu daire başkanlığı, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın özlük işleri, orta öğretim, din öğretimi genel müdürlüklerinde, şube müdürlükleri görevlerinde bulunmuştur. Yine Milli Eğitim Bakanlığı müfettişliği ve Fen Bilgisi öğretmenliği görevlerinde bulunmuştur.

Harp Akademileri komutanlığı tarafından takdirname ve kırmızı diploma sahibi (Orgeneral Sabri Deliç, Harp Akademileri Komutanı) olan Dr. Hüseyin ARIK, Milli Eğitim Bakanı Köksal Toptan ve Milli Güvenlik Akademisi Komutanı Tümgeneral Selçuk SAKA tarafından verilen takdirname,teşekkür unvanlarına sahiptir.

Halen Kayseri Anadolu Birliği Derneği Genel Başkanı olup, Büyük Anadolu Birliği Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Bilim Kurulu Başkanlığı görevlerin yürütmektedir. Çeşitli Gazete ve Dergilerde Bilimsel araştırma, yazı ve makalelerin yanı sıra, sivil toplum örgütleri nezdinde devletimizin sorunları ve sosyal içerikli çalışmalarına devam etmektedir.

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin.


GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN!