SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğitimler, içerikleri ve web sitemizin kullanımı ile ilgili en çok merak edilen soruları "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünde sizler için cevaplandırmaya çalıştık. Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız ya da detaylı bilgi almak istiyorsanız, eğitim danışmanlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunması için bizlere 0 312 419 51 37 numaralı telefondan ulaşabilir, web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilir veya yine web sitesinde bulunan Canlı destek sohbet bölümünden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim müfredatımız E-Learning olarak bilinen Uzaktan eğitim sistemine uygun olup bunun yanında video, doküman, Supervizyon adını verdiğimiz yüz yüze ve online/Canlı ders eğitim çeşitliliği ile desteklenerek devam etmektedir.

Elbette birden fazla eğitime eş zamanlı olarak katılabilirsiniz.

Canlı Derslere katılmanız adına ders programı bir ay öncesinden tarafınıza mesaj yoluyla iletilir. Canlı dersin bir saat öncesinde yine mesaj olarak tarafınıza derse katılım linki sizinle paylaşılır. Dilerseniz evinizin konforunda bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan Canlı dersleri izleyebilir ve Eğitmenlere sorular yöneltebilirsiniz.

Hiç üzülmeyin. Canlı derslerin video kaydına canlı dersin bitiminden bir gün sonra web sitesinde bulunan derslerim menüsünden eğitimleriniz/Canlı dersler bölümünden tekrarını izleyebileceksiniz.

Eğitim ve içerik konularıyla ilgili her türlü sorunuzu web sitesinden size özel panelde bulunan eğitmene soru sor bölümünden mesaj yoluyla iletebilir veya Eğitmeninize Cep telefonu vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Bu bölümü sadece Eğitmen ile sizin görebileceğiniz gibi Sorularınızı da aynı ders grubunda bulunan diğer kursiyerler görmemektedirler.

Sınavlar Çoktan seçmeli ve test yöntemiyle Online yapılacak olup yanlış cevabın doğru cevaba olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Sınav tarihleri ile ilgili bilgilendirme mesajı tarafınıza iletilecektir. Sınav Sonuçlarınızı kontenjan yoğunluğuna göre yine web sitesinde bulunan size özel sınavlarım bölümünden ulaşabileceksiniz.

İlk Sınavda Başarısız olursanız yine 3 defa daha diğer dönem sınavlarına girme hakkınız bulunmaktadır.

Başarılı olduğunuz eğitimler için tarafınıza Türkçe ve İngilizce dilinde hazırlanmış onaylı olarak basılı Sertifikalarınız sınav sonuçlarınızın açıklanmasından itibaren 20 işgünü içerisinde kayıtlı adresinize anlaşmalı kargo yoluyla iletilecek olup kargo takip süreciyle ilgili sms cep telefonunuza ayrıca iletilecektir. Öte yandan Sertifikanızı dilerseniz dünyanın her yerinden web sitesinde bulunan öğrenci panelindeki sertifikalarım bölümünden iki ayrı dil seçeneği ile görüntüleyebilir, bu sertifikaların QR kodunu veya linkini Özgeçmişinize (CV) ekleyebilir ya da üçüncü taraflar ile paylaşabilirsiniz.

Teknoloji odaklı uzaktan eğitim kurumu olmamız dolayısıyla sunulan içerik ve eğitimler sürekli güncelleme dahilindedir. Bu nedenle Eğitimlere ve hatta canlı yayın derslerine erişim hakkınız, güncelleme ücreti olmadan yani ücretsiz Ömür Boyu geçerlidir. Sertifikanızı almış olsanız bile Eğitmeninize sorularınızı iletebilir, önceki video içeriklerine ulaşabilir, dokümanları indirebilir ve yeni program dahilinde canlı derslere katılım sağlamaya devam edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin.


GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN!